Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Rekrutacja do szkoły letniej 2019

Wystartowała rekrutacja do kolejnej edycji szkoły letniej „Integral Leadership – Central European Summer School”! Zapraszamy Was od 21 do 28 lipca 2019 roku do Lanckorony oraz Krakowa.

Działania, które podejmiemy wraz z naszymi partnerami, będą miały na celu  zintegrowanie społeczności regionalnej państw Grupy Wyszehradzkiej oraz Ukrainy. W początkowej fazie projektu uczestnicy będą diagnozować najważniejsze wskaźniki tożsamości kulturowej swoich regionów, a także największe problemy i niejasności z nimi związane, które wynikają na przykład z braku wiedzy na temat specyfiki kulturowej innych krajów, często sąsiadujących z sobą. Chcemy inwestować w ludzi, którzy mają wpływ na ich otoczenie społeczne, dlatego opracowaliśmy koncepcję „integralnego przywództwa”, którą chcemy wdrożyć w praktyce społecznej.

Wśród zaproszonych gości – ekspertów znajdą się: dr OlehKindiy z Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego, dr Martin Luteran – rektor Kolegium Antona Neuwirtha, dr hab. Michał Łuczewski – dyrektor programowy Centrum Myśli Jana Pawła II oraz dr Paulina Bednarz Łuczewska z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o szkole letniej, zajrzyjcie na stronę www.centrumjp2.pl/cess

Znajdziecie tam informacje o poprzednich edycjach, ekspertach, miejscach, które do tej pory odwiedziliśmy oraz szczegóły dotyczące aplikowania do programu.

Termin przyjmowania aplikacji upływa 31 maja!

REGULAMIN

Opublikowano 20.03.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.