Rekrutacja do szkoły letniej 2019

Wystartowała rekrutacja do kolejnej edycji szkoły letniej „Integral Leadership – Central European Summer School”! Zapraszamy Was od 21 do 28 lipca 2019 roku do Lanckorony oraz Krakowa.

Działania, które podejmiemy wraz z naszymi partnerami, będą miały na celu  zintegrowanie społeczności regionalnej państw Grupy Wyszehradzkiej oraz Ukrainy. W początkowej fazie projektu uczestnicy będą diagnozować najważniejsze wskaźniki tożsamości kulturowej swoich regionów, a także największe problemy i niejasności z nimi związane, które wynikają na przykład z braku wiedzy na temat specyfiki kulturowej innych krajów, często sąsiadujących z sobą. Chcemy inwestować w ludzi, którzy mają wpływ na ich otoczenie społeczne, dlatego opracowaliśmy koncepcję „integralnego przywództwa”, którą chcemy wdrożyć w praktyce społecznej.

Wśród zaproszonych gości – ekspertów znajdą się: dr OlehKindiy z Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego, dr Martin Luteran – rektor Kolegium Antona Neuwirtha, dr hab. Michał Łuczewski – dyrektor programowy Centrum Myśli Jana Pawła II oraz dr Paulina Bednarz Łuczewska z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o szkole letniej, zajrzyjcie na stronę www.centrumjp2.pl/cess

Znajdziecie tam informacje o poprzednich edycjach, ekspertach, miejscach, które do tej pory odwiedziliśmy oraz szczegóły dotyczące aplikowania do programu.

Termin przyjmowania aplikacji upływa 31 maja!

REGULAMIN

Dodano: