Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Inspirujący ludzie – idea

Cykl „Inspirujacy ludzie” to spotkania pokazujące osobowości, ludzi z szerokimi pasjami, które chcą realizować nawet kosztem własnego życia. Wyzwania mobilizują ich do działania, często pragną żyć dla innych, choć przeciwności mnożą się, a droga którą wybrali nie jest łatwa. Zapraszani goście nie podali się, przeciwnie trudne sytuacje wzmocniły ich, a doświadczenia, które im się przytrafiły zmobilizowały do pomagania innym.

Na 1Piętrze gościliśmy Janinę Ochojską, Tomka Budzyńskiego, Helenę Pyz. Zorganizowaliśmy także spotkanie z kobietami, które zaryzykowały własne życie i mimo poważnych przeciwskazań medycznych, urodziły dzieci.

Opublikowano 11.03.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.