Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Inspirujący ludzie – idea

Cykl „Inspirujacy ludzie” to spotkania pokazujące osobowości, ludzi z szerokimi pasjami, które chcą realizować nawet kosztem własnego życia. Wyzwania mobilizują ich do działania, często pragną żyć dla innych, choć przeciwności mnożą się, a droga którą wybrali nie jest łatwa. Zapraszani goście nie podali się, przeciwnie trudne sytuacje wzmocniły ich, a doświadczenia, które im się przytrafiły zmobilizowały do pomagania innym.

Na 1Piętrze gościliśmy Janinę Ochojską, Tomka Budzyńskiego, Helenę Pyz. Zorganizowaliśmy także spotkanie z kobietami, które zaryzykowały własne życie i mimo poważnych przeciwskazań medycznych, urodziły dzieci.

Opublikowano 11.03.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.