Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Inkubator w działaniu”

13 marca odbył się warsztat dla uczestników „Inkubatora Miłosierdzia”, którzy wspólnie chcieli zrobić coś dobrego dla innych, niezależnie od ich samodzielnej pracy z podopiecznymi.
 


 

W trakcie sześciogodzinnych zajęć dopracowywaliśmy zebrane na wcześniejszym spotkaniu pomysły. Zapoznaliśmy się także z podstawowymi założeniami projektu, cyklem jego życia oraz ewolucją życia grupy. 

 

Zapraszamy do przeczytania reportażu i obejrzenia zdjęć:
–>”Inkubator w działaniu”, czyli przekuwanie słów w czyny

 

 

 

 

Opublikowano 12.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.