Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Inkubator w działaniu”

13 marca odbył się warsztat dla uczestników „Inkubatora Miłosierdzia”, którzy wspólnie chcieli zrobić coś dobrego dla innych, niezależnie od ich samodzielnej pracy z podopiecznymi.
 


 

W trakcie sześciogodzinnych zajęć dopracowywaliśmy zebrane na wcześniejszym spotkaniu pomysły. Zapoznaliśmy się także z podstawowymi założeniami projektu, cyklem jego życia oraz ewolucją życia grupy. 

 

Zapraszamy do przeczytania reportażu i obejrzenia zdjęć:
–>”Inkubator w działaniu”, czyli przekuwanie słów w czyny

 

 

 

 

Opublikowano 12.03.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.