Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Inkubator Miłosierdzia, spotykamy się 4 marca!

Drodzy Studenci!


w czwartek, 4 marca 2010 roku, o godz. 17:00, w Domu Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9 (wejście od Al. Jerozolimskich 2, naprzeciwko Muzeum Narodowego), odbędzie się kolejne spotkanie uczestników i osób zainteresowanych projektem Inkubator Miłosierdzia.W planach m.in. wspólne oglądanie filmu, dysuksje, warsztaty. Zapraszamy na stronę www.centrumjp2.pl/inkubator by dowiedzieć się więcej o projekcie i potwierdzić swoje przybycie.


Opublikowano 22.02.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.