Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Inkubator Miłosierdzia, spotykamy się 4 marca!

Drodzy Studenci!


w czwartek, 4 marca 2010 roku, o godz. 17:00, w Domu Kultury Śródmieście, ul. Smolna 9 (wejście od Al. Jerozolimskich 2, naprzeciwko Muzeum Narodowego), odbędzie się kolejne spotkanie uczestników i osób zainteresowanych projektem Inkubator Miłosierdzia.W planach m.in. wspólne oglądanie filmu, dysuksje, warsztaty. Zapraszamy na stronę www.centrumjp2.pl/inkubator by dowiedzieć się więcej o projekcie i potwierdzić swoje przybycie.


Opublikowano 22.02.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.