Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Inkubator Miłosierdzia – dołącz do nas!

Chcesz pomagać innym i masz trochę wolnego czasu? Zostań wolontariuszem Inkubatora Miłosierdzia! Wolontariat to dawanie siebie potrzebującym, ale także czerpanie z życia radości i satysfakcji. Pierwsze spotkanie już w piątek 9 listopada.

 


Wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia to grupa młodych energicznych osób, które chcą zmieniać świat na lepsze.

W ramach projektu działa pięć grup wolontariackich:
1. Podziel się talentem! – udzielanie korepetycji uczniom
2. Praca z dziećmi
3. Współpraca z domami dziecka
4. Opieka paliatywna
5. Współpraca z osobami niepełnosprawnymi i starszymi

Chętnych zapraszamy na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 9 listopada 2012 roku (piątek) w godzinach 17.00–19.00 na 1Piętrze w Centrum Myśli Jana Pawła II.

Tu znajdują się szczegóły:

http://www.centrumjp2.pl/node/5862/Pierwsze_spotkanie_Inkubatora_Milosierdzia9.11.12
 

Opublikowano 05.11.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.