Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Informacja o spotkaniu Pokolenia Jana Pawła II, 3 czerwca 2007 r.

 
Stypendyści z Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie i Ośrodek Akademicki przy kościele św. Anny zapraszają na uroczystą Mszę św. Pokolenia JP2, która zostanie odprawiona 3 czerwca 2007 roku o godz. 19.00 w kościele św. Anny. Przed mszą  wykład wygłosi: red. Iwona Schymalla-  prezenterka telewizyjna, dziennikarka i publicystka.

 


 

Iwona Schymalla jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnej Jedynki. Początkowo pracowała w Telewizji Edukacyjnej TVP, później została przeniesiona do działu oprawy TVP1 i pracowała jako prezenterka dnia.

 

Prowadziła relacje telewizyjne z wizyt papieskich- 1997, 1999, 2002 i 2006 r.

 

Obecnie prowadzi magazyn poranny Kawa czy herbata?, Lato z Jedynką, i program religijny Między ziemią a niebem. W roku 1998 otrzymała Wiktora Publiczności.

 

 

 

Temat wykładu: Moje spotkania z Janem Pawłem II.

 

Rozpoczęcie wykładu o godz. 17:15 w Sali Centralnej Biblioteki Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66. 

 

 

 

Podczas Mszy św. zaśpiewa Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej. Zapraszamy!

 

 

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Centrum Myśli Jana Pawła II wspiera współpracę m.st. Warszawy z organizacjami wyznaniowymi różnych religii i denominacji. Co roku organizujemy spotkanie przedstawicieli mniejszości religijnych z Prezydentem m.st. Warszawy.