Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Informacja o spotkaniu Pokolenia Jana Pawła II, 3 czerwca 2007 r.

 
Stypendyści z Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie i Ośrodek Akademicki przy kościele św. Anny zapraszają na uroczystą Mszę św. Pokolenia JP2, która zostanie odprawiona 3 czerwca 2007 roku o godz. 19.00 w kościele św. Anny. Przed mszą  wykład wygłosi: red. Iwona Schymalla-  prezenterka telewizyjna, dziennikarka i publicystka.

 


 

Iwona Schymalla jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnej Jedynki. Początkowo pracowała w Telewizji Edukacyjnej TVP, później została przeniesiona do działu oprawy TVP1 i pracowała jako prezenterka dnia.

 

Prowadziła relacje telewizyjne z wizyt papieskich- 1997, 1999, 2002 i 2006 r.

 

Obecnie prowadzi magazyn poranny Kawa czy herbata?, Lato z Jedynką, i program religijny Między ziemią a niebem. W roku 1998 otrzymała Wiktora Publiczności.

 

 

 

Temat wykładu: Moje spotkania z Janem Pawłem II.

 

Rozpoczęcie wykładu o godz. 17:15 w Sali Centralnej Biblioteki Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66. 

 

 

 

Podczas Mszy św. zaśpiewa Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej. Zapraszamy!

 

 

Opublikowano 04.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.