Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Inauguracja Stypendiów im. Jana Pawła II

 

7 listopada 2008 roku o godz. 19.00 w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki odbyła się Inauguracja Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, która zgromadziła najzdolniejszą i najbardziej aktywną młodzież uczącą się w Warszawie – ponad 600 osób, którym przyznano stypendia.

 
Na uroczystość oprócz stypendystów i ich rodzin zaproszeni zostali również goście specjalni.
 
Galę otworzyli Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m.st. Warszawy, oraz Piotr Dardziński, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II, po czym nastąpiło wręczenie listów gratulacyjnych dziesięciu najlepszym stypendystom. Uroczystość poprowadzili stypendyści Dorota Ambrożewicz i Michał Misztall, a prezentacji Centrum Myśli Jana Pawła II oraz programu stypendialnego dokonała również stypendystka – Maria Zadroga.
 
Ważnym punktem ceremonii było wystąpienie gościa specjalnego – Pawła Zuchniewicza – autora licznych publikacji na temat Papieża. Ceremonię swoim śpiewem uświetnił Chór Centrum Myśli Jana Pawła II.
 
Uroczystość zakończyła się rozdaniem listów gratulacyjnych wszystkim obecnym stypendystom.

Opublikowano 11.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.