Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Inauguracja Stypendiów im. Jana Pawła II

 

7 listopada 2008 roku o godz. 19.00 w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki odbyła się Inauguracja Stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II, która zgromadziła najzdolniejszą i najbardziej aktywną młodzież uczącą się w Warszawie – ponad 600 osób, którym przyznano stypendia.

 
Na uroczystość oprócz stypendystów i ich rodzin zaproszeni zostali również goście specjalni.
 
Galę otworzyli Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m.st. Warszawy, oraz Piotr Dardziński, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II, po czym nastąpiło wręczenie listów gratulacyjnych dziesięciu najlepszym stypendystom. Uroczystość poprowadzili stypendyści Dorota Ambrożewicz i Michał Misztall, a prezentacji Centrum Myśli Jana Pawła II oraz programu stypendialnego dokonała również stypendystka – Maria Zadroga.
 
Ważnym punktem ceremonii było wystąpienie gościa specjalnego – Pawła Zuchniewicza – autora licznych publikacji na temat Papieża. Ceremonię swoim śpiewem uświetnił Chór Centrum Myśli Jana Pawła II.
 
Uroczystość zakończyła się rozdaniem listów gratulacyjnych wszystkim obecnym stypendystom.

Opublikowano 11.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.