Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

INAUGURACJA 15. EDYCJI PROGRAMU STYPENDIALNEGO M.ST. WARSZAWY IM. JANA PAWŁA II

13 grudnia Centrum Myśli Jana Pawła II zainaugurowało 15. edycję programu stypendialnego. W uroczystości oprócz stypendystów i ich rodzin udział wzięli goście specjalni, w tym między innymi wiceprezydent m.st. Warszawy Renata Kazanowska. Spotkanie poprowadził aktor i prezenter Maciej Musiał. Podczas uroczystej gali tegoroczni stypendyści odebrali listy gratulacyjne prezydenta Warszawy, mieli okazję poznać się nawzajem oraz dowiedzieć się więcej o projektach, które specjalnie z myślą o ich będą realizowane w roku 2020 – roku jubileuszowym, w którym przypada 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II to wsparcie najzdolniejszych uczniów, dla których zarówno kwestie finansowe, jak i bogaty program stypendialny, są szansą na pełen rozwój. Program Stypendialny im. Jana Pawła II jest wyrazem troski m.st. Warszawy o młodzież jako najlepszą inwestycję w przyszłość miasta. Od 14 lat Centrum Myśli Jana Pawła II, jako miejska instytucja kultury, prowadzi ambitny program edukacyjny, do którego zapraszani są uczestnicy kolejnych edycji. Przez ostatnich kilkanaście lat skorzystało z niego ponad 3000 uczniów i studentów. 

W 2019 roku komisja decydująca o Stypendiach m. st. Warszawy im. Jana Pawła II przyznała je 268 stypendiów uczniom i studentom warszawskich szkół i uczelni, którzy są zdolni, utalentowani, zaangażowani społecznie i chcą rozwijać się w duchu wartości.

Opublikowano 16.12.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.