Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

III Małopolskie Dni bł. Jana Pawła II

Wraz z zaprzyjaźnionym Instytutem Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II, w dniach 21-23 czerwca 2013 roku, zapraszamy do Krakowa na „Małopolskie Dni bł. Jana Pawła II”. W programie koncerty, wystawy i wiele atrakcji również dla najmłodszych. 

„Małopolskie Dni bł. Jana Pawła II” to inicjatywa, dla której impulsem było wielkie wydarzenie z 2011 roku – beatyfikacja Jana Pawła II. Jako organizator Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie pragnie przybliżać osobę bł. Jana Pawła II poprzez różnorodne wydarzenia kulturalne i artystyczne. W programie tegorocznej edycji znajdą się koncerty plenerowe, wystawy, pikniki rodzinne, rajdy górskie oraz zwiedzanie klasztorów i kościołów. W tym roku projekt obejmuje kilkanaście miast i mniejszych miejscowości regionu, w tym między innymi: Brzesko, Czernichów, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Niegowić, Rabę Wyżną, Szczyrzyc, Zakopane. 

 
Tegorocznym obchodom patronują słowa Papieża: Bądźcie dla świata obliczem miłości, które wypowiedział zwracając się do młodzieży podczas Czuwania Modlitewnego w Toronto 27 lipca 2002 roku. 
 
Szczegółowe informacje na stronach: www.mdjp2.pl oraz www.idmjp2.pl

Opublikowano 11.06.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.