Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

I miejsce dla Chóru CMJPII na Cantio Lodziensis

Z radością informujemy, że w dniu 16 listopada br. Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod dyrekcją Zofii Sokołowskiej zajął I miejsce na XI Łódzkim Festiwalu Chóralnym „Cantio Lodziensis” w kategorii chórów stowarzyszeń i towarzystw śpiewaczych.


 

Serdecznie gratulujemy!

 

Opublikowano 18.11.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.