Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

I etap konkursu „JP2 – wiem i znam” za nami!

8 marca w stołecznym Liceum Ogólnokształcącym im. S. Staszica zebrało się kilkudziesięciu uczestników naszego turnieju, aby zmierzyć się z zestawem konkursowych pytań. Do następnej rundy awansowały 22 osoby.


Oto lista osób, które najlepiej napisały test:

1. Kinga Najkowska

2. Patrycja Pilarczyk

3. Ewa Prasuła

4. Adrian Najkowski

5. Joanna Krajewska

6. Małgorzata Konias

7. Justyna Grabowska

8. Anita Rocka

9. Elżbieta Hałasa

10. Patrycja Ziółek

11. Daniela Banaszkiewicz

12. Jan Słoniewicz

13. Jakub Rzepliński

14. Żaneta Czyżniewska

15. Anna Gawlik

16. Paweł Żeromski

17. Gabriela Tomkiewicz

18. Diana Frankowska

19. Małgorzata Maksymowicz

20. Grzegorz Jędrzejewski

21. Ewelina Wisińska

22. Tomasz Kiliszek

Wszystkie te osoby zapraszamy na warsztaty z tworzenia i realizacji projektów społecznych, które odbędą się 5 kwietnia 2008 r. w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11.

Więcej szczegółów już niebawem.

Laureatom I etapu gratulujemy i…

do zobaczenia na warsztatach!

 

Opublikowano 11.03.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.