Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Happening Obudź w sobie Artystę!

Happening „Obudź w sobie Artystę!”.
Sala Kongresowa 25 XI 2010r.

Tak prezentowała się Kuźnia podczas Inauguracji Stypendiów na Sali Kongresowej.

Próbowaliśmy zachęcić innych stypendystów do odkrywania swoich talentów i artystycznego potencjału, który drzemie w każdym z nas!

Być artystą – ciężka praca – trzeba udzielać wywiadów!

Podczas gali dzielnie wspieraliśmy nasze dwie reprezentantki Kuźni w gronie 10-tki najlepszych stypendystów – Paulinę Józefowską i Paulinę Grzelak.

Jeśli i Ty chcesz obudzić swojego wewnętrznego Artystę, by twórczo kształtować swoje życie…

…zapraszamy do naszego grona! Następne spotkanie już 11 grudnia!

Opublikowano 23.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.