Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Happening Obudź w sobie Artystę!

Happening „Obudź w sobie Artystę!”.
Sala Kongresowa 25 XI 2010r.

Tak prezentowała się Kuźnia podczas Inauguracji Stypendiów na Sali Kongresowej.

Próbowaliśmy zachęcić innych stypendystów do odkrywania swoich talentów i artystycznego potencjału, który drzemie w każdym z nas!

Być artystą – ciężka praca – trzeba udzielać wywiadów!

Podczas gali dzielnie wspieraliśmy nasze dwie reprezentantki Kuźni w gronie 10-tki najlepszych stypendystów – Paulinę Józefowską i Paulinę Grzelak.

Jeśli i Ty chcesz obudzić swojego wewnętrznego Artystę, by twórczo kształtować swoje życie…

…zapraszamy do naszego grona! Następne spotkanie już 11 grudnia!

Opublikowano 23.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.