Grupy

PODZIEL SIĘ TALENTEM

Uczymy lepiej niż w szkole

Nasza grupa – jak sama nazwa wskazuje – dzieli się talentem z innymi. Specyfiką naszego zespołu jest to, że jego członkowie udzielają korepetycji młodszym kolegom, a przy tym sami wybierają sobie przedmiot zajęć oraz liczbę godzin, które chcą na nie poświęcić. Kształt zajęć zależy głównie od Ciebie, więc jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby zostać nauczycielem, to nic prostszego – zostań Talentowym korepetytorem!

lider: Kamil Duczmal, inkubator.talent@centrumjp2.pl

 

DOMY DZIECKA
Wolontariat napełnia nas satysfakcją

Jesteśmy grupą wolontariuszy, którzy wolne chwile spędzają z podopiecznymi domów dziecka. Pracujemy na dwóch płaszczyznach: spotkań indywidualnych z dziećmi i grupowych wyjść/warsztatów. Czas poświęcony dzieciom jest nie tylko przyjemnym spędzeniem popołudnia, lecz także świetną lekcją kreatywności i odpowiedzialności.

lider: Mateusz Szutko, inkubator.domydziecka@centrumjp2.pl

 

PRACA Z DZIEĆMI
Wspieramy rozwój podopiecznych

Nasze działania opierają się głównie na pracy z dziećmi i młodzieżą w warszawskich ogniskach wychowawczych. Zajmujemy się organizacją czasu wolnego dzieci, a także pomagamy im w nauce. Warsztaty artystyczne i gry zespołowe sprawiają nam nie mniej radości niż naszym młodszym kolegom. Ponadto każdy z nas ma możliwość realizacji własnych inicjatyw przy wsparciu całego zespołu.

lider: Mateusz Ptaszek, inkubator.dzieci@centrumjp2.pl

 

PRACA Z SENIORAMI
Z entuzjazmem odwiedzamy seniorów

Pomagamy w zakładach opiekuńczo-leczniczych i hospicjach – młodzi ludzie z niewyczerpanymi pokładami energii oraz uśmiechem są tam zawsze mile widziani. Zajmujemy się towarzyszeniem pacjentom i ich bliskim. Jesteśmy zawsze gotowi do wysłuchania chorego, bo szczera rozmowa i okazywanie zainteresowania bardzo pomagają w przezwyciężaniu samotności. Od tego roku będziemy także pracować z seniorami, prowadząc interesujące ich zajęcia oraz spędzając z nimi czas w kreatywny sposób.

liderka: Martyna Ciepielak, inkubator.seniorzy@centrumjp2.pl

 

 

 

 

Dodano: