Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Gorzkie Żale – wykonawcy

Chór Pokolenia JP2, Schola Cantorum Gedanensis, Zespół Folklorystyczny „Pogranicze” z Szypliszek, orkiestra symfoniczna, zespoły ludowe, aktorzy ludowi tradycyjnych Misteriów Pasyjnych, Dorota Miśkiewicz, Mietek Szcześniak, Kinga Preis, Krzysztof Globisz, Danuta Stenka, Jan Peszek, Paweł Kukiz, Dorota Segda, Andrzej Grabowski.

Pomysł projektu: Paweł Nowacki TVP1.

Scenariusz: Halina Bisztyga, Jan Pospieszalski

Reżyseria: Jerzy Bielunas

Kierownictwo muzyczne, opracowania: Marcin, Mateusz Pospieszalscy

Opublikowano 12.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.