Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Gorzkie Żale rozpoczęte

W miniony weekend instalacją "Królewska Droga Krzyża" rozpoczęły się Gorzkie Żale Projekt – 2008.


 

W sobotę i niedzielę publiczność miała szansę obejrzeć przejmujący, kameralny spektakl "Pieta" w wykonaniu aktorskiej pary – Beaty i Tomasza Schimscheinerów. Niedzielną dyskusję o oswajaniu śmierci przez poezję z Adamem Zagajewskim poprowadził Szymon Hołownia.

Zobacz galerię zdjęć

Opublikowano 17.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.