Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Gorzkie Żale Projekt – 2008

Już dziś pierwsze z cyklu wydarzeń artystycznych odbywających się w okresie Wielkiego Postu, których organizatorami są: Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Centralny Basen Artystyczny.


Tematem łączącym spektakle teatralne, koncerty i spotkania z wybitnymi gośćmi jest śmierć i cierpienie oraz ich obraz w kulturze współczesnej.

więcej o projekcie

Opublikowano 11.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.