Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Film i relacja z Mauritiusa

Ekipa dziennikarska Mediateki Centrum Myśli Jana Pawła II odwiedziła Mauritius, gdzie Papież Jan Paweł II przebywał w 1989 roku. Nagraliśmy wiele interesujących wywiadów z organizatorami i uczestnikami tamtego wydarzenia. Zachęcamy do przeczytania relacji z tej wyprawy i obejrzenia unikatowego materiału, który przygotowała tamtejsza telewizja z okazji wizyty naszej Mediateki na wyspie. Aby to wszystko zobaczyć, kliknij banner Mediateki na stronie głównej.

Opublikowano 17.04.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.