Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Festiwal Nowe Epifanie 2021 – konferencja prasowa

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza na konferencję prasową poświęconą 12. edycji Festiwalu Nowe Epifanie. Konferencja odbędzie się tradycyjnie w tłusty czwartek – 11 lutego o godzinie 12.00 w formule on-line. Transmisja poprzez kanał YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II oraz na Facebooku festiwalowym.

W dniach 17 lutego 28 marca po raz dwunasty odbędzie się wielkopostny, interdyscyplinarny Festiwal Nowe Epifanie. Tegoroczna edycja ma formułę online. W programie: dziewięć premier teatralnych, cykl koncertów muzyki dawnej, warsztaty i wydarzenie kulinarne.

W konferencji udział wezmą:

Paweł Dobrowolski, dyrektor Festiwalu Nowe Epifanie, Maciej Omylak, zastępca dyrektora Festiwalu, kierownik Działu Upowszechniania w Centrum Myśli Jana Pawła II, Michał Senk, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II oraz kuratorzy programu festiwalowego: Łukasz Kozak (muzyka), Monika Kucia (kulinaria), Dawid Zalesky (cykl warsztatowy), a także Dorota Ogrodzka, reżyserka spektaklu Wobec apokalipsy. Pracownia Źródeł Nadziei 24h.

 

Redakcje zainteresowane materiałem prasowym po konferencji prosimy o kontakt z Biurem Prasowym.

11 lutego (na Foksal 11) możliwe wywiady indywidualne z gośćmi konferencji, konieczna wcześniejsza rezerwacja godziny i sali. Ilość nagrań w tym dniu ograniczona.

Nagranie z konferencji będzie dostępne na YT i FB także po transmisji.

 

Formularz akredytacyjny będzie dostępny od 11 lutego (zakładka dla mediów).

***

Biuro prasowe Festiwalu: Edyta Sudoł, tel. 692 961 137, edyta.sudol@noweepifanie.pl;

Rzecznik prasowy Centrum Myśli Jan Pawła II, Joanna Korzeniewska, tel. 533 318  541, jkorzeniewska@centrumjp2.pl

 

www.noweepifanie.pl  |  www.facebook.com/noweepifanie | www.instagram.com/noweepifanie

Opublikowano 05.02.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.