Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Festiwal Nowe Epifanie 2021 – konferencja prasowa

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza na konferencję prasową poświęconą 12. edycji Festiwalu Nowe Epifanie. Konferencja odbędzie się tradycyjnie w tłusty czwartek – 11 lutego o godzinie 12.00 w formule on-line. Transmisja poprzez kanał YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II oraz na Facebooku festiwalowym.

W dniach 17 lutego 28 marca po raz dwunasty odbędzie się wielkopostny, interdyscyplinarny Festiwal Nowe Epifanie. Tegoroczna edycja ma formułę online. W programie: dziewięć premier teatralnych, cykl koncertów muzyki dawnej, warsztaty i wydarzenie kulinarne.

W konferencji udział wezmą:

Paweł Dobrowolski, dyrektor Festiwalu Nowe Epifanie, Maciej Omylak, zastępca dyrektora Festiwalu, kierownik Działu Upowszechniania w Centrum Myśli Jana Pawła II, Michał Senk, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II oraz kuratorzy programu festiwalowego: Łukasz Kozak (muzyka), Monika Kucia (kulinaria), Dawid Zalesky (cykl warsztatowy), a także Dorota Ogrodzka, reżyserka spektaklu Wobec apokalipsy. Pracownia Źródeł Nadziei 24h.

 

Redakcje zainteresowane materiałem prasowym po konferencji prosimy o kontakt z Biurem Prasowym.

11 lutego (na Foksal 11) możliwe wywiady indywidualne z gośćmi konferencji, konieczna wcześniejsza rezerwacja godziny i sali. Ilość nagrań w tym dniu ograniczona.

Nagranie z konferencji będzie dostępne na YT i FB także po transmisji.

 

Formularz akredytacyjny będzie dostępny od 11 lutego (zakładka dla mediów).

***

Biuro prasowe Festiwalu: Edyta Sudoł, tel. 692 961 137, edyta.sudol@noweepifanie.pl;

Rzecznik prasowy Centrum Myśli Jan Pawła II, Joanna Korzeniewska, tel. 533 318  541, jkorzeniewska@centrumjp2.pl

 

www.noweepifanie.pl  |  www.facebook.com/noweepifanie | www.instagram.com/noweepifanie

Opublikowano 05.02.2021

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online