Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Fajf

Już w poniedziałek 20 listopada w klubie Hybrydy WIELKA IMPREZA STYPENDYSTÓW!


 

W latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych o godzinie 17.00 w krakowskich kamienicach co jakiś czas słychać było głośną muzykę i śmiech rozbawionych studentów. To podopieczni ks. Karola Wojtyły, wraz ze swoim duszpasterzem (!), odkrywali jeden z ważnych wymiarów życia człowieka – odpoczynek i zabawę! Te regularne potańcówki, zwane z angielska „fajfami”, należą do wojtyłowego programu na dobre życie. Chcemy się tym inspirować. Dlatego zapraszamy wszystkich Was na Wielką Imprezę Stypendystów! Pokażmy, że Pokolenie JP2 potrafi nie tylko pracować, myśleć i działać, ale także dobrze się bawić!
Gościem wieczoru bedzie kabaret Egri Bikaver Ensemble (I nagroda oraz nagroda publiczności na przeglądzie kabaretów Paka 2005)!

Zapraszamy wszystkich Stypendystów!
Wejście na „kartę stypendysty”.

Zaproszenia dla „osób towarzyszących” można odbierać w Centrum w piątek (17 XI) od 9.00 do 16.00 i w poniedziałek (20 XI) od 9.00 do 13.00
Rozpoczęcie o godz. 19.00, klub Hybrydy, ul. Złota 7/9, Warszawa.

Do zobaczenia!

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.