Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Fajf

Już w poniedziałek 20 listopada w klubie Hybrydy WIELKA IMPREZA STYPENDYSTÓW!


 

W latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych o godzinie 17.00 w krakowskich kamienicach co jakiś czas słychać było głośną muzykę i śmiech rozbawionych studentów. To podopieczni ks. Karola Wojtyły, wraz ze swoim duszpasterzem (!), odkrywali jeden z ważnych wymiarów życia człowieka – odpoczynek i zabawę! Te regularne potańcówki, zwane z angielska „fajfami”, należą do wojtyłowego programu na dobre życie. Chcemy się tym inspirować. Dlatego zapraszamy wszystkich Was na Wielką Imprezę Stypendystów! Pokażmy, że Pokolenie JP2 potrafi nie tylko pracować, myśleć i działać, ale także dobrze się bawić!
Gościem wieczoru bedzie kabaret Egri Bikaver Ensemble (I nagroda oraz nagroda publiczności na przeglądzie kabaretów Paka 2005)!

Zapraszamy wszystkich Stypendystów!
Wejście na „kartę stypendysty”.

Zaproszenia dla „osób towarzyszących” można odbierać w Centrum w piątek (17 XI) od 9.00 do 16.00 i w poniedziałek (20 XI) od 9.00 do 13.00
Rozpoczęcie o godz. 19.00, klub Hybrydy, ul. Złota 7/9, Warszawa.

Do zobaczenia!

Opublikowano 13.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.