Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ekolodzy czy ekoterroryści? – nowa audycja

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi materiałami znajdującymi się na portalu Sfera Wolności. Na początek wakacji polecamy audycję „Ekolodzy czy ekoterroryści”. Gośćmi Marka Zająca są Dariusz Szwed, Tomasz Teluk i o. Stanisław Jaromi. Obejrzyj i poleć innym!


Program prowadzony przez Marka Zająca można obejrzeć na portalu Sfera Wolności pod adresem http://www.centrumjp2.pl/sferawolnosci/strefa_wolnosci,3,30.html?locale=pl_PL.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą portalu! Znajdują się tam liczne audycje telewizyjne oraz nagrania radiowe o różnorodnej tematyce.

Opublikowano 01.07.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.