Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ekolodzy czy ekoterroryści? – nowa audycja

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi materiałami znajdującymi się na portalu Sfera Wolności. Na początek wakacji polecamy audycję „Ekolodzy czy ekoterroryści”. Gośćmi Marka Zająca są Dariusz Szwed, Tomasz Teluk i o. Stanisław Jaromi. Obejrzyj i poleć innym!


Program prowadzony przez Marka Zająca można obejrzeć na portalu Sfera Wolności pod adresem http://www.centrumjp2.pl/sferawolnosci/strefa_wolnosci,3,30.html?locale=pl_PL.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą portalu! Znajdują się tam liczne audycje telewizyjne oraz nagrania radiowe o różnorodnej tematyce.

Opublikowano 01.07.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.