Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ekipa Kuźni 2011

foto
Ula  Sadowska – artystyczna wizja „do góry nogami”, realizator wizjonerskich pomysłów (a czasem ich sędzia). Studentka III roku edukacji artystycznej na APS.
„Czarny rumak” w Papieskiej Kuźni – czasem się „uśmieje”, czasem „pogalopuje”, ale i tak pociągnie wszystko, co się na nią włoży:)

Przemek Rogalski – afrykański wujek, siewca idei i człowiek akcji (czasami w formie „satelitarnej”). „Przełomowy” student (licencjat, jeszcze nie magister) pedagogiki na UKSW.
W Papieskiej Kuźni to „wywietrznik” – oczyszcza atmosferę i wnosi świeży powiew.

Kasia Sosnowska  – właścicielka najpiękniejszych „dołeczków” świata, specjalistka od relacji i organizacji. Studentka V roku psychologii ogólnej.
To nasz „kuźniczy kubełek” – kiedy trzeba zbierze się tam wszystkie narzędzia, kiedy indziej przechowa podkowy, a i można z niego nakarmić konia;)

Agnieszka Napadłek – człowiek grupy, czyli „od wszystkiego” i „dla wszystkich”, koordynator projektu. Absolwentka filologii polskiej (KUL), trener „in spe” (studia podyplomowe na UW).
W Papieskiej Kuźni to „pług” (co czasem pełni funkcję wózka) – przywiezie, odwiezie i przeorze, ale tylko po to, by dać dobry grunt pod uprawę:)

Kowalem w naszej Kuźni jest sam Jan Paweł II. To On nadaje rytm naszej pracy i współpracy! Pomimo tego, że każdy z nas jest różny, łączy nas chęć niesienia idei papieskiej oraz pracy „z” i „dla” drugiego człowieka.

W Kuźni 2011 brakuje nam tylko Ciebie! Zapraszamy!
Aga & Zespół

Opublikowano 23.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.