Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ekipa Kuźni 2011

foto
Ula  Sadowska – artystyczna wizja „do góry nogami”, realizator wizjonerskich pomysłów (a czasem ich sędzia). Studentka III roku edukacji artystycznej na APS.
„Czarny rumak” w Papieskiej Kuźni – czasem się „uśmieje”, czasem „pogalopuje”, ale i tak pociągnie wszystko, co się na nią włoży:)

Przemek Rogalski – afrykański wujek, siewca idei i człowiek akcji (czasami w formie „satelitarnej”). „Przełomowy” student (licencjat, jeszcze nie magister) pedagogiki na UKSW.
W Papieskiej Kuźni to „wywietrznik” – oczyszcza atmosferę i wnosi świeży powiew.

Kasia Sosnowska  – właścicielka najpiękniejszych „dołeczków” świata, specjalistka od relacji i organizacji. Studentka V roku psychologii ogólnej.
To nasz „kuźniczy kubełek” – kiedy trzeba zbierze się tam wszystkie narzędzia, kiedy indziej przechowa podkowy, a i można z niego nakarmić konia;)

Agnieszka Napadłek – człowiek grupy, czyli „od wszystkiego” i „dla wszystkich”, koordynator projektu. Absolwentka filologii polskiej (KUL), trener „in spe” (studia podyplomowe na UW).
W Papieskiej Kuźni to „pług” (co czasem pełni funkcję wózka) – przywiezie, odwiezie i przeorze, ale tylko po to, by dać dobry grunt pod uprawę:)

Kowalem w naszej Kuźni jest sam Jan Paweł II. To On nadaje rytm naszej pracy i współpracy! Pomimo tego, że każdy z nas jest różny, łączy nas chęć niesienia idei papieskiej oraz pracy „z” i „dla” drugiego człowieka.

W Kuźni 2011 brakuje nam tylko Ciebie! Zapraszamy!
Aga & Zespół

Opublikowano 23.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.