Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dziś Dzień Dziecka!

Dziś Dzień Dziecka. Jan Paweł II bardzo kochał dzieci, widząc w nich przyszłość ludzkości i Kościoła. My zaś wszystkim dzieciom polecamy książeczkę Papieskie abecadło.


Papież otaczał najmłodszych szczególną troską, chętnie spotykał się z nimi podczas swoich pielgrzymek. W 1994 roku Jan Paweł II skierował do dzieci list TRA POCHI GIORNO. Zapraszamy do jego lektury w serwisie opoka.org.pl.

 

Zapraszamy także do przeczytania książki Papieskie abecadło. Jest to książeczka zarówno dla najmłodszych, jak i ich rodziców, a więc dla całej rodziny. Można ją wypożyczyć w naszej bibliotece lub kupić w sklepie on-line. Zaciekawiła Cię nasza propozycja? Zapraszamy do posłuchania rozmowy o książce na portalu „Sfera Wolności” (www.centrumjp2.pl/sferawolnosci).

 

 

 

 

Opublikowano 02.06.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.