Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dzień Dziękczynienia i beatyfikacja ks.Popiełuszki

Jan Paweł II i ks. Jerzy Popiełuszko to bliskie duchowo postacie. Obaj w swym nauczaniu kładli nacisk na wewnętrzną wolność, prawdę, troskę o każdego człowieka i Ojczyznę. Ksiądz Popiełuszko już jest błogosławiony. Podczas Dnia Dziękczynienia Centrum Myśli Jana Pawła II było przy Centrum Opatrzności Bożej.


 

Centrum Myśli Jana Pawła II czynnie włączyło się w organizację uroczystości beatyfikacyjnych oraz Dnia Dziękczynienia. Promując Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II i sprzedając książki o księdzu Jerzym oraz nasze publikacje, byliśmy przy Świątyni Opatrzności Bożej.

 

Oto kilka zdjęć:

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano 07.06.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.