Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dzień Dziękczynienia i beatyfikacja ks.Popiełuszki

Jan Paweł II i ks. Jerzy Popiełuszko to bliskie duchowo postacie. Obaj w swym nauczaniu kładli nacisk na wewnętrzną wolność, prawdę, troskę o każdego człowieka i Ojczyznę. Ksiądz Popiełuszko już jest błogosławiony. Podczas Dnia Dziękczynienia Centrum Myśli Jana Pawła II było przy Centrum Opatrzności Bożej.


 

Centrum Myśli Jana Pawła II czynnie włączyło się w organizację uroczystości beatyfikacyjnych oraz Dnia Dziękczynienia. Promując Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II i sprzedając książki o księdzu Jerzym oraz nasze publikacje, byliśmy przy Świątyni Opatrzności Bożej.

 

Oto kilka zdjęć:

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano 07.06.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.