Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dzień Centrum

Dzień Centrum został zorganizowany przez naszych stypendystów dla mieszkańców Zawoii w niedzielę. Wstępem do wszystkiego była uroczysta msza święta. Następnie uczestnicy szkoły zapoznali gości z działalnością Centrum Myśli Jana Pawła II, wyświetlili Tryptyk Rzymski oraz zorganizowali loterię fantową połączoną z konkursem o Janie Pawle II. Podsumowaniem integracji były rozmowy o Janie Pawle II, o znaczeniu Jego pontyfikatu w życiu mieszkańców Zawoii oraz próba odpowiedzi na pytanie: Kim był dla Ciebie Jan Paweł II ?

[nggallery id=38]

Opublikowano 18.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.