Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dzień Centrum

Dzień Centrum został zorganizowany przez naszych stypendystów dla mieszkańców Zawoii w niedzielę. Wstępem do wszystkiego była uroczysta msza święta. Następnie uczestnicy szkoły zapoznali gości z działalnością Centrum Myśli Jana Pawła II, wyświetlili Tryptyk Rzymski oraz zorganizowali loterię fantową połączoną z konkursem o Janie Pawle II. Podsumowaniem integracji były rozmowy o Janie Pawle II, o znaczeniu Jego pontyfikatu w życiu mieszkańców Zawoii oraz próba odpowiedzi na pytanie: Kim był dla Ciebie Jan Paweł II ?

[nggallery id=38]

Opublikowano 18.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.