„Dziecko to nie problem” – wyprawa do Gruzji

Porozmawiamy z Kasią i Marcinem Stankiewiczami, którzy opowiedzą nam o tym, jak udało im się pogodzić opiekę nad kilkuletnim synkiem z odbywaniem podróży po Gruzji.

Data: 25 lutego 2014
Godzina: 18.00
Miejsce: 1 Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa

Dla wielu osób pojawienie się dziecka oznacza rezygnację z własnych pasji, odrzucenie zainteresowań. Ale przecież wcale tak nie musi być. Nawet jeśli centrum naszego życia staje się dziecko, nie oznacza to zupełnego zerwania kontaktów ze światem własnych zamiłowań.

Organizowany przez 1Piętro cykl „Dziecko to nie problem” ma pokazać, że można z powodzeniem łączyć pasję podróżowania z opieką nad dziećmi. Zapraszamy rodziców, którzy bez problemu wybierają się w dalekie wyprawy, oczywiście wraz ze swoimi pociechami. Nasi goście opowiadają o tym, jak można świetnie pogodzić funkcję turysty i rodzica, relacjonują swoje podróże, mówią o ciekawych miejscach, które każdy zapalony podróżnik powinien zobaczyć.

Podczas spotkania uruchomiony zostanie „Kącik Malucha”, gdzie dziećmi zaopiekują się profesjonalnie przygotowani wolontariusze, tak, by rodzice mogli bez przeszkód uczestniczyć w spotkaniu. 

 

 

 

 

Partnerzy:

logo maly podroznik  logo czas dzieci  logo mother power logo dziecko w warszawie  logo qlturka  logo ego dziecka  logo sportowa rodzina  logo misja dziecko  foksal_eleven_logo

Dodano: