Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dziecko to nie problem!

Na kolejnym spotkaniu porozmawiamy z Moniką i Arturem Kuklińskimi, rodzicami małego Aleksa, którzy opowiedzą nam o odbytej podróży po malowniczym kraju Bhutan.

Podczas cyklu tych spotkań pragniemy uświadomić naszym gościom, że posiadanie dziecka nie oznacza rezygnacji z własnych marzeń oraz pasji. Z powodzeniem można podróżować, realizując swoje zainteresowania, jednocześnie poszerzając horyzonty wiedzy naszej pociechy, która już od najmłodszych lat poznaje interesujące regiony świata.

Podczas nadchodzącego spotkania wyruszymy w głąb Południowej Azji, a dokładnie do Bhutanu, górzystego i niezwykle malowniczego kraju, położonego we wschodniej części Himalajów. Przyjrzymy się bliżej tybetańskiej kulturze, dowiemy się dlaczego dla mieszkańców tego państwa, tak ważne jest łucznictwo oraz jakie znaczenia kryją się pod takimi tajemniczo brzmiącymi słowami jak: digor, dzongkha, sharchopkha czy rigsagar.

Data: 25 marca
Godzina: 18.00
Miejsce: 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa

Jak zawsze, zapraszamy razem z pociechami. Specjalnie dla nich będzie przygotowany kącik malucha.

 

 

 

 

Partnerzy:

logo maly podroznik  logo czas dzieci  logo mother power logo dziecko w warszawie  logo qlturka  logo ego dziecka  logo sportowa rodzina  logo misja dziecko  foksal_eleven_logo

Opublikowano 24.03.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.