Dziecko to nie problem!

Na kolejnym spotkaniu porozmawiamy z Moniką i Arturem Kuklińskimi, rodzicami małego Aleksa, którzy opowiedzą nam o odbytej podróży po malowniczym kraju Bhutan.

Podczas cyklu tych spotkań pragniemy uświadomić naszym gościom, że posiadanie dziecka nie oznacza rezygnacji z własnych marzeń oraz pasji. Z powodzeniem można podróżować, realizując swoje zainteresowania, jednocześnie poszerzając horyzonty wiedzy naszej pociechy, która już od najmłodszych lat poznaje interesujące regiony świata.

Podczas nadchodzącego spotkania wyruszymy w głąb Południowej Azji, a dokładnie do Bhutanu, górzystego i niezwykle malowniczego kraju, położonego we wschodniej części Himalajów. Przyjrzymy się bliżej tybetańskiej kulturze, dowiemy się dlaczego dla mieszkańców tego państwa, tak ważne jest łucznictwo oraz jakie znaczenia kryją się pod takimi tajemniczo brzmiącymi słowami jak: digor, dzongkha, sharchopkha czy rigsagar.

Data: 25 marca
Godzina: 18.00
Miejsce: 1Piętro, ul. Foksal 11, Warszawa

Jak zawsze, zapraszamy razem z pociechami. Specjalnie dla nich będzie przygotowany kącik malucha.

 

 

 

 

Partnerzy:

logo maly podroznik  logo czas dzieci  logo mother power logo dziecko w warszawie  logo qlturka  logo ego dziecka  logo sportowa rodzina  logo misja dziecko  foksal_eleven_logo

Dodano: