Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dyskusje o współczesności

We wtorek, 26.02, o godz. 17.00 odbędzię się spotkanie na temat: "Na mównicy czy w kaplicy? – miejsce religii w życiu publicznym". Goście: Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski oraz lider Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek.


Kolejne spotkanie z cyklu "Słusznie o to pytacie! Dyskusje o współczesności z Janem Pawłem II" dotyczyć będzie takich zagadnień jak: rozdział państwa i Kościoła, neutralność światopoglądowa państwa, zaangażowanie katolików w życie społeczno-polityczne.

 

Nowy BUW, sala konferencyjna 316

ZAPRASZAMY!!!

Więcej o projekcie

 

Opublikowano 24.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.