Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Drzwi do nieba? Otwórz je 2 kwietnia!

Jan Paweł II wyjaśniający dzieciom swoje encykliki? Tego jeszcze nie było! Ale można to sobie wyobrazić…


Już 2 kwietnia w księgarniach pojawi się nowa książka Centrum Myśli Jana Pawła II – W każdym z nas są drzwi do nieba. Jan Paweł II nie tylko dla dzieci Marcina Brykczyńskiego. Jest to część projektu Most przygotowanego dla sześciolatków z okazji 6. rocznicy śmierci Jana Pawła II.

 

Więcej o książce: TUTAJ.

Opublikowano 28.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.