Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

dr Bartosz Wieczorek

dr Bartosz Wieczorek – filozof i teolog, specjalista w Instytucie Badań Naukowych Centrum Myśli Jana Pawła II, wykładowca na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Redaktor książek naukowych, autor kilkunastu publikacji naukowych z zakresu filozofii i teologii. Współpracownik Polskiego Radia. Organizator artystycznych wydarzeń filmowych.

Jego zainteresowania badawcze to teologia kultury, teologia filmu, filozofia religii, filozofia dialogu, dialog wiary i kultury, edukacja filmowa, fenomeny kultury współczesnej.

 

 

Opublikowano 18.04.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.