Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dom w górach. Rozmowa o życiu na swoich warunkach

Podcast „Słuchając drogi”

Grafika ze zdjęciem Moniki i Jacka Kaniewskich i podpisem odcinka podcastu Dom w górach

Gośćmi pierwszego odcinka podcastu Słuchając drogi są Monika i Jacek Kaniewscy. W Beskidzie Sądeckim prowadzą gospodarstwo „Chata na Bucniku” – łączące cechy agroturystyki i schroniska.

Podczas naszego spotkania rozmawiamy o blaskach i cieniach prowadzenia gospodarstwa w górach, o największych wyzwaniach, z jakimi Monice i Jackowi przyszło się zmierzyć, o wolności, potrzebie „mentalnej przeprowadzki” oraz o tym jak odważyć się budować życie rodzinne w innym miejscu, na swoich warunkach. Inaczej niż robi to większość z nas.

A jak jest u Was? Jakie są Wasze największe obawy przed „mentalną przeprowadzką”, rozpoczęciem życia na własnych warunkach. Gdybyście mieli rzucić wszystko i żyć w innym miejscu, gdzie by to było i dlaczego.

Zapraszamy do spotkania z Moniką i Jackiem Kaniewskimi i pytaniami, jakie ta rozmowa ze sobą przynosi.


Zapraszamy do rozmowy. Dołączcie do grupy ludzi ciekawych świata i drugiego człowieka – https://www.facebook.com/groups/sluchajacdrogi 

Jeżeli macie uwagi, pytania albo pomysły na kolejne audycje to zapraszam do kontaktu: mnowak@centrumjp2.pl.

Posłuchaj

Opublikowano 14.08.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.