Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dom w górach. Rozmowa o życiu na swoich warunkach

Podcast „Słuchając drogi”

Grafika ze zdjęciem Moniki i Jacka Kaniewskich i podpisem odcinka podcastu Dom w górach

Gośćmi pierwszego odcinka podcastu Słuchając drogi są Monika i Jacek Kaniewscy. W Beskidzie Sądeckim prowadzą gospodarstwo „Chata na Bucniku” – łączące cechy agroturystyki i schroniska.

Podczas naszego spotkania rozmawiamy o blaskach i cieniach prowadzenia gospodarstwa w górach, o największych wyzwaniach, z jakimi Monice i Jackowi przyszło się zmierzyć, o wolności, potrzebie „mentalnej przeprowadzki” oraz o tym jak odważyć się budować życie rodzinne w innym miejscu, na swoich warunkach. Inaczej niż robi to większość z nas.

A jak jest u Was? Jakie są Wasze największe obawy przed „mentalną przeprowadzką”, rozpoczęciem życia na własnych warunkach. Gdybyście mieli rzucić wszystko i żyć w innym miejscu, gdzie by to było i dlaczego.

Zapraszamy do spotkania z Moniką i Jackiem Kaniewskimi i pytaniami, jakie ta rozmowa ze sobą przynosi.


Zapraszamy do rozmowy. Dołączcie do grupy ludzi ciekawych świata i drugiego człowieka – https://www.facebook.com/groups/sluchajacdrogi 

Jeżeli macie uwagi, pytania albo pomysły na kolejne audycje to zapraszam do kontaktu: mnowak@centrumjp2.pl.

Posłuchaj

Opublikowano 14.08.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.