Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dołącz do Inkubatora Miłosierdzia

Na początku obawiałam się kontaktu z osobami nieuleczalnie chorymi, ale warsztaty, które odbyliśmy, a także pierwsza wizyta w hospicjum całkowicie zwalczyły mój strach. Jeśli moja obecność tam może komukolwiek pomóc, to naprawdę warto!

Ula


Jestem wolontariuszką w stowarzyszeniu Chata z pomysłami, które zajmuje się dorosłymi osobami z różnym stopniem niepełnosprawności. Wraz z podopiecznymi biorę udział w zajęciach muzycznych, plastycznych, czy też w wycieczkach. Trudny był dla mnie właściwie tylko pierwszy dzień, ale wystarczyła odrobina otwartości i wciągnęłam się w działalność stowarzyszenia.

Agnieszka

Jeśli też chciałbyś dołączyć do grona wolontariuszy Inkubatora Miłosierdzia wejdź na stronę projektu.

Opublikowano 26.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.