Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dołącz do Inkubatora Miłosierdzia

Na początku obawiałam się kontaktu z osobami nieuleczalnie chorymi, ale warsztaty, które odbyliśmy, a także pierwsza wizyta w hospicjum całkowicie zwalczyły mój strach. Jeśli moja obecność tam może komukolwiek pomóc, to naprawdę warto!

Ula


Jestem wolontariuszką w stowarzyszeniu Chata z pomysłami, które zajmuje się dorosłymi osobami z różnym stopniem niepełnosprawności. Wraz z podopiecznymi biorę udział w zajęciach muzycznych, plastycznych, czy też w wycieczkach. Trudny był dla mnie właściwie tylko pierwszy dzień, ale wystarczyła odrobina otwartości i wciągnęłam się w działalność stowarzyszenia.

Agnieszka

Jeśli też chciałbyś dołączyć do grona wolontariuszy Inkubatora Miłosierdzia wejdź na stronę projektu.

Opublikowano 26.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.