Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dołącz do Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II! Bas | Baryton | Tenor

Plakat z informacją, że chór Centrum Myśli Jana Pawła II poszukuje chórzystów.

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II otworzył nabór! Zapraszamy Panów -tenorów, barytonów i basów do wspólnej chóralnej przygody. Mile widziane doświadczenie chóralne i umiejętność czytania nut, ale nie jest to warunek konieczny. Zapraszamy osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności wokalne,pragną dzielić się radością ze wspólnego śpiewania.

Udział w Chórze zapewnia:

  • zróżnicowany repertuar – od folkowych inspiracji po motywy latynoamerykańskie
  • koncerty wyjazdowe
  • warsztaty chóralne z wybitnymi specjalistami (gościliśmy m.in. Agnieszkę Franków-Żelazny, Joannę Łukaszewską, Bartosza Michałowskiego, Marka Raczyńskiego, Rafała Grozdewa)

Ponadto projekty integracyjne i warsztaty nie tylko ze śpiewu! A wszystko to w fantastycznej atmosferze wspólnego tworzenia piękna w harmonii dźwięków!

Spotkania Chóru:

  • Poniedziałki 18:00-20:30
  • Środy 18:00-20:30

Zgłoszenia:

Wypełnij krótki formularz, gdzie znajdziesz informację o najbliższych terminach przesłuchań:

www.bit.ly/NaborChorJP2

Wypełnienie formularza jest obowiązkowe i tylko tą drogą będziemy się kontaktować!

Czym jest Chór dla jego uczestników? Przeczytaj!

  • „Chór to zawsze wyjątkowa grupa, bo wspólne zainteresowania, praca i dążenie do jak najlepszego efektu bardzo zbliżają ludzi do siebie. Społeczność Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II to ludzie z pasją, uśmiechnięci, życzliwi, czerpiący przyjemność z każdego wspólnie zaśpiewanego dźwięku. Dyrygent i pozostali prowadzący to profesjonaliści. Z wielkim zaangażowaniem przekazują podopiecznym swoją wiedzę oraz muzyczną wrażliwość.
    Z autopsji wiem, że uczestnictwo w tym zespole to także doskonały sposób, by budować znajomosci i oswajać się ze środowiskiem nowego dla siebie miasta”.
  • „Lubię przebywawać z ludźmi. Chóralnie, ale również zawodowo. Kontynuuję w chórze współdziałanie z ludźmi. Lubię to i doceniłam. Doceniam wspólnotę, którą chóralnie tworzymy. Sam, bez tych wszystkich osób wokół, nie istniałbym. W Chórze Centrum Myśli Jana Pawła II zacząłem doceniać swój rozwój wokalny. Ważna jest również wiedza muzyczna, którą czerpiemy od dyrygenta i kadry oraz wiedza, którą zdobywamy w trakcie warsztatów z zaproszonymi mistrzami”.
  • „Dla mnie chór jest przede wszystkim radością tworzenia muzyki, współbrzmienia, bycia jednoscią z innymi chórzystami, wywoływania emocji na słuchaczach. Trudno też chyba nazwać śpiewanie w grupie pracą, to przecież jest przyjemność tworzenia, z zapisanych kropek na kartce, muzyki!”

Opublikowano 05.03.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.