Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dobre działania.

Działania animacyjne przygotowane dla uczestników Miasta Miłosierdzia, w ramach projektu Otwórz się na dobre:

1. Drzewo dobrych owoców.
2. Co jest w Tobie dobre?
3. Do kwadratu.
4. Wierszownia Dobrego Słowa.
5. Zasiewalnia dobrych owoców.
6. Poczta Dobrego Słowa.
7. Droga.
8. Happening JABŁKO
9. INSTALACJA -JABŁKO

Przygotowane działania animowały, zaskakiwały, uaktywniały odbiorców Miasta Miłosierdzie oraz niedzielnych spacerowiczów. Mówiły o dobrych działaniach, o owocach dobroczynności, o dokonywaniu wyborów związanych z pomaganiem i działaniami społecznymi, inspirowały do zasiewania i zapraszały do refleksji nad ideą dobroczynności, miłosierdzia, pomocy. Również zaistniała forma instalacji artystycznej, która miała zainspirować do dzielenia się dobrymi owocami.

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.