Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dobre działania.

Działania animacyjne przygotowane dla uczestników Miasta Miłosierdzia, w ramach projektu Otwórz się na dobre:

1. Drzewo dobrych owoców.
2. Co jest w Tobie dobre?
3. Do kwadratu.
4. Wierszownia Dobrego Słowa.
5. Zasiewalnia dobrych owoców.
6. Poczta Dobrego Słowa.
7. Droga.
8. Happening JABŁKO
9. INSTALACJA -JABŁKO

Przygotowane działania animowały, zaskakiwały, uaktywniały odbiorców Miasta Miłosierdzie oraz niedzielnych spacerowiczów. Mówiły o dobrych działaniach, o owocach dobroczynności, o dokonywaniu wyborów związanych z pomaganiem i działaniami społecznymi, inspirowały do zasiewania i zapraszały do refleksji nad ideą dobroczynności, miłosierdzia, pomocy. Również zaistniała forma instalacji artystycznej, która miała zainspirować do dzielenia się dobrymi owocami.

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.