Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Dlaczego święty?” – audycja Radia Warszawa

Zachęcamy do słuchania audycji „Dlaczego Święty?” przygotowywanej wraz z Radiem Warszawa. Przez cały tydzień gościem Moniki Florek – Mostowskiej będzie ks. prof. Robert Skrzypczak.


Ks. prof. Robert Skrzypczak od wielu lat zajmuje się przybliżaniem nauczania Jana Pawła II Polakom. Dzięki niemu poznaliśmy dokumenty, wywiady, opracowania z czasów soborowej i posoborowej działalności Karola Wojtyły. Teraz przy współpracy z papieskim fotografem Arturo Marim pokazał światu kolejne nie znane dotąd zdarzenia. O tym opowiada w audycji w kolejnych odcinkach audycji.

  • Wtorek: Papież – wielki nauczyciel teologii. 
  • Środa: Papież, który nieustannie zaskakiwał.
  • Czwartek: Bliskie spotkania z Janem Pawłem II.
  • Piątek: Czego jeszcze nie wiemy o Papieżu-Polaku.

Audycja jest emitowana codziennie o godz. 12:45 (powtórka godzina 22:35) na 106,2 FM.

Nagrania archiwalne można odsłuchać na stronie internetowej Radia http://radiowarszawa.com.pl/2013/12/dlaczego-swiety/

Centrum Myśli Jana Pawła II jest partnerem audycji.

Opublikowano 20.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.