Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

DIALOG

Wołyń 1943-2023

„Wołyń 1943-2023”

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie wystawą plenerową „Wołyń 1943-2023. Wystawę można nadal oglądać w wersji internetowej.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Miasto Dialogu to wieloletni projekt badawczo-wdrożeniowy realizowany we współpracy z Fundacją Konrada Adenauera.
Program akademicki Karol Wojtyła Fellowship (KWF) składa się z cyklu seminariów podejmujących ważne i aktualne zagadnienia, pobudzających intelektualnie i zmuszających do namysłu nad współczesnymi problemami.
Warszawski wielkopostny festiwal, którego organizatorem jest Centrum Myśli Jana Pawła II, a współtwórcami byli Piotr Duda i Marek Pasieczny, istnieje od 2008.
Rocznica śmierci Jana Pawła II – zachęcamy do lektury
Początek procesu przebaczenia zawsze należy do ofiar – pisze Sebastian Duda
Rozmawiamy o psychologii międzykulturowej. O jej historii, założeniach. I do czego może przydać się na co dzień
103. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości została uczczona przez przedstawicieli różnych wyznań. 11 listopada w wielu warszawskich domach modlitwy i świątyniach odbyła się specjalna modlitwa za ojczyznę
Między katolicyzmem a prawosławiem w XX i XXI w., a także polityka Stolicy Apostolskiej wobec ZSRR

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.