Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Cykl debat „Wokół Ukrainy”

Cykl debat „Wokół Ukrainy” to projekt naukowo-społeczny odpowiadający na aktualne wyzwania związane z wojną w Ukrainie. Stypendyści studenci postanowili zorganizować trzy panele dyskusyjne z zakresu prawa i psychologii zapraszając do tego ekspertów z tych dziedzin, którzy nie tylko podzielą się z uczestnikami wydarzenia swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także chętnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania i wątpliwości.

Harmonogram poszczególnych spotkań:

  • 28 maja, godz. 15:00 – prawa i obowiązki Ukraińców w Polsce
  • 03 czerwca, godz. 17:30 – psychologiczne aspekty wojny w Ukrainie
  • 11 czerwca, godz. 16:30 – prawo kanoniczne w odniesieniu do praw wiernych religii prawosławnej

Każde z tych wydarzeń odbywa się w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II, przy ul. Foksal 11.

Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

__________

Projekt jest współfinansowany ze środków Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego

Opublikowano 31.05.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.