Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Debata: Samotność w wielkim mieście.

Jestem singlem z wyboru czy z powodu lęku przed wejściem w bliską relację z drugim człowiekiem? Czy w ogóle potrafię sobie szczerze odpowiedzieć na to pytanie, czy sam siebie przekonuję, że lepiej żyć samotnie? Już w najbliższą środę, 11 lutego o godz. 18:00 w Centrum Myśli Jana Pawła II (na 1Piętrze) poszukiwać będą odpowiedzi na to pytanie zaproszeni goście:

  • Mira Jankowska – twórczyni Mistrzowskiej Akademii Miłości, teolog
  • Ks. Piotr Pawlukiewicz – dr teologii pastoralnej, kaznodzieja
  • Tomasz Sztreker – twórca portalu Chrześcijańscy Single, autor projektu „Wiara w biznesie” i prezes Polskiej Akademii Biznesu

 Spotkanie poprowadzi Monika Mostowska, dziennikarka Radia Warszawa.

 Wstęp wolny!

ZAPRASZAMY

Opublikowano 09.02.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.