Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Debata oxfordzka

Kolejnym wyzwaniem była debata oxfordzka, która okazała się ciekawym pomysłem na przekazanie słuchaczom różnych poglądów i wymianę argumentów. Uczestnicy mieli możliwość poćwiczenia swoich oratorskich zdolności, uczyli się samodzielnej analizy tematu, formułowania argumentów i wyrabiania własnej opinii. Przekonali się , że debata jest dobrym sposobem na nauczenie się zasad prowadzenia kulturalnej dyskusji.

[nggallery id=9]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.