Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dawid Maksymowski

Lider grupy „Praca z seniorami”

Jestem studentem drugiego roku informatyki na Politechnice Warszawskiej. Fascynują mnie nauki ścisłe i przyrodnicze. Jestem członkiem Klubu Astronomicznego Almukantarat. Z Inkubatorem Miłosierdzia jestem związany od początku swojego pobytu w Warszawie – czyli od rozpoczęcia studiów.

Jestem wolontariuszem, ponieważ to świetna okazja do tego, żeby kształtować swój charakter przy jednoczesnym rozsiewaniu dobra.

e-mail: inkubator.seniorzy@centrumjp2.pl

Opublikowano 13.04.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.