Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dawid Maksymowski

Lider grupy „Praca z seniorami”

Jestem studentem drugiego roku informatyki na Politechnice Warszawskiej. Fascynują mnie nauki ścisłe i przyrodnicze. Jestem członkiem Klubu Astronomicznego Almukantarat. Z Inkubatorem Miłosierdzia jestem związany od początku swojego pobytu w Warszawie – czyli od rozpoczęcia studiów.

Jestem wolontariuszem, ponieważ to świetna okazja do tego, żeby kształtować swój charakter przy jednoczesnym rozsiewaniu dobra.

e-mail: inkubator.seniorzy@centrumjp2.pl

Opublikowano 13.04.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.