Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Dar i Tajemnica” w formie audiobooka

Kolejną inicjatywą towarzyszącą obchodom 5. rocznicy śmierci Papieża Polaka jest wydany wspólnie z serwisem Audioteka.pl audiobook „Dar i Tajemnica”. Jest to słowna interpretacja dzieła Jana Pawła II o tym samym tytule, w wykonaniu znanego aktora Krzysztofa Gosztyły. Nagranie można nieodpłatnie pobrać ze strony www.autioteka.pl.


Produkcja ukazała się 2 kwietnia, wpisując się tym samym w kampanię społeczną „Jestem z wami", która potrwa do końca kwietnia. Nagranie w całości udostępniono na stronie www.audioteka.pl, skąd można je pobrać za darmo. Dodatkowo, fragment audiobooka zamieszczono na stronie CMJPII „Sfera Wolności”.

Audiobook adresowany jest do szerokiego grona odbiorców. Szczególne zainteresowanie powinien wzbudzić wśród miłośników literatury wspomnieniowej oraz osób zainteresowanych pontyfikatem i twórczością Jana Pawła II.

Wyłącznym patronem medialnym audiobooka jest Polskie Radio SA. Nagranie powstało dzięki życzliwości Wydawnictwa św. Stanisława BM.

 

 

 

Opublikowano 25.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.