Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Dar i Tajemnica” w formie audiobooka

Kolejną inicjatywą towarzyszącą obchodom 5. rocznicy śmierci Papieża Polaka jest wydany wspólnie z serwisem Audioteka.pl audiobook „Dar i Tajemnica”. Jest to słowna interpretacja dzieła Jana Pawła II o tym samym tytule, w wykonaniu znanego aktora Krzysztofa Gosztyły. Nagranie można nieodpłatnie pobrać ze strony www.autioteka.pl.


Produkcja ukazała się 2 kwietnia, wpisując się tym samym w kampanię społeczną „Jestem z wami", która potrwa do końca kwietnia. Nagranie w całości udostępniono na stronie www.audioteka.pl, skąd można je pobrać za darmo. Dodatkowo, fragment audiobooka zamieszczono na stronie CMJPII „Sfera Wolności”.

Audiobook adresowany jest do szerokiego grona odbiorców. Szczególne zainteresowanie powinien wzbudzić wśród miłośników literatury wspomnieniowej oraz osób zainteresowanych pontyfikatem i twórczością Jana Pawła II.

Wyłącznym patronem medialnym audiobooka jest Polskie Radio SA. Nagranie powstało dzięki życzliwości Wydawnictwa św. Stanisława BM.

 

 

 

Opublikowano 25.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.