Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Dar i Tajemnica” w formie audiobooka

Kolejną inicjatywą towarzyszącą obchodom 5. rocznicy śmierci Papieża Polaka jest wydany wspólnie z serwisem Audioteka.pl audiobook „Dar i Tajemnica”. Jest to słowna interpretacja dzieła Jana Pawła II o tym samym tytule, w wykonaniu znanego aktora Krzysztofa Gosztyły. Nagranie można nieodpłatnie pobrać ze strony www.autioteka.pl.


Produkcja ukazała się 2 kwietnia, wpisując się tym samym w kampanię społeczną „Jestem z wami", która potrwa do końca kwietnia. Nagranie w całości udostępniono na stronie www.audioteka.pl, skąd można je pobrać za darmo. Dodatkowo, fragment audiobooka zamieszczono na stronie CMJPII „Sfera Wolności”.

Audiobook adresowany jest do szerokiego grona odbiorców. Szczególne zainteresowanie powinien wzbudzić wśród miłośników literatury wspomnieniowej oraz osób zainteresowanych pontyfikatem i twórczością Jana Pawła II.

Wyłącznym patronem medialnym audiobooka jest Polskie Radio SA. Nagranie powstało dzięki życzliwości Wydawnictwa św. Stanisława BM.

 

 

 

Opublikowano 25.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online