Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Człowiek z Bogiem w szafie” w Wiedniu

15 i 16 lutego 2008 w Volkstheater w Wiedniu zaprezentowano wałbrzyską inscenizację dramatu Michała Walczaka "Człowiek z Bogiem w szafie". Wałbrzyski teatr został zaproszony do Wiednia w ramach drugiej edycji cyklu: Die Besten aus dem Osten! – Najlepsi ze Wschodu!


 

Wiedeńska publiczność miała okazję zobaczyć spektakl będący wciaż w fazie przygotowań. Jego oficjalną premierę reżyser spektaklu Piotr Kruszczyński planuje na 28 marca 2008r. 

 

Opublikowano 14.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.