Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Człowiek z Bogiem w szafie” w Wiedniu

15 i 16 lutego 2008 w Volkstheater w Wiedniu zaprezentowano wałbrzyską inscenizację dramatu Michała Walczaka "Człowiek z Bogiem w szafie". Wałbrzyski teatr został zaproszony do Wiednia w ramach drugiej edycji cyklu: Die Besten aus dem Osten! – Najlepsi ze Wschodu!


 

Wiedeńska publiczność miała okazję zobaczyć spektakl będący wciaż w fazie przygotowań. Jego oficjalną premierę reżyser spektaklu Piotr Kruszczyński planuje na 28 marca 2008r. 

 

Opublikowano 14.02.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.