Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Człowiek z Bogiem w szafie” w Wałbrzychu

30 listopada o godz. 19.00 w Teatrze im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu w ramach IX DNI DRAMATURGII zostanie zaprezentowany dramat Michała Walczaka Człowiek z Bogiem w szafie, nagrodzony drugą nagrodą w zakończonym w marcu br.


Konkursie na dramat inspirowany życiem, myślą i twórczością Jana Pawła II,

zorganizowanym przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

Po prezentacji odbędzie się spotkanie z autorem oraz promocja książki wydanej przez Centrum

Mrok jak światło. Antologia dramatów inspirowanych życiem, myślą i twórczością Jana Pawła II.

Aktorzy biorący udział w czytaniu dramatu zostali przygotowani przez Piotra Kruszczyńskiego, reżysera również dwóch innych premierowych wystawień utworów Michała Walczaka – Piaskownicy oraz Kopalni.

Opublikowano 29.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.