Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Człowiek z Bogiem w szafie” w Wałbrzychu

30 listopada o godz. 19.00 w Teatrze im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu w ramach IX DNI DRAMATURGII zostanie zaprezentowany dramat Michała Walczaka Człowiek z Bogiem w szafie, nagrodzony drugą nagrodą w zakończonym w marcu br.


Konkursie na dramat inspirowany życiem, myślą i twórczością Jana Pawła II,

zorganizowanym przez Centrum Myśli Jana Pawła II.

Po prezentacji odbędzie się spotkanie z autorem oraz promocja książki wydanej przez Centrum

Mrok jak światło. Antologia dramatów inspirowanych życiem, myślą i twórczością Jana Pawła II.

Aktorzy biorący udział w czytaniu dramatu zostali przygotowani przez Piotra Kruszczyńskiego, reżysera również dwóch innych premierowych wystawień utworów Michała Walczaka – Piaskownicy oraz Kopalni.

Opublikowano 29.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.