Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Cykl wykładów o okazywaniu uczuć. Zapraszamy!

Okazywanie uczuć to temat przewodni dziewiątej już edycji cyklu wykładów pt.: "Sympatia, Miłość, Małżeństwo" organizowanych przez ASK Soli Deo w dniach 12-15 kwietnia 2010. Centrum Myśli Jana Pawła II objęło inicjatywę patronatem. Zapraszamy na spotkania.

 


Relacje damsko-męskie zaczynają z wiekiem odgrywać bardzo ważną rolę w życiu każdego chrześcijanina. W świecie, w którym usilnie lansuje się kult ciała i wolne związki, małżeństwo jako sakrament traci na znaczeniu. Tym samym, bardzo ważne jest rozbudzanie i formowanie świadomości katolickiej młodzieży. 

 

ASK Soli Deo, organizując projekt „Sympatia, Miłość, Małżeństwo” już po raz dziewiąty, stara się obalić mity krążące na temat charakteru związków damsko-męskich, cielesności i seksualności. Podczas cyklu wykładów odbywających się na SGH i SGGW w dniach 12-15 kwietnia wypowiadać się będą znakomici goście. 17 kwietnia przewidziana jest niespodzianka dla uczestników konferencji –  bal organizowany przez sekcję rozrywkową ASK Soli Deo.

 

Oto planowany harmonogram spotkań:

12 kwietnia 18:00 – „Byle nie jak pies z kotem – dialog małżeński" Joanna i Mariusz Dzieciątko, aula I   budynek 34 SGGW
13 kwietnia 19:00 – „Teologia ciała wg Jana Pawła II” dr Sylwester Laskowski, aula V budynek G SGH
14 kwietnia 18:00 – „Jesteś lekiem na całe zło” ks. Maciej Krulak, aula III budynek 34 SGH
15 kwietnia 19:00 – „Etapami czułości do małżeńskiej miłości” o. Ksawery Knotz, Aula Główna budynek G SGH

 

 

 

 

Opublikowano 02.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.