Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Cykl wykładów o okazywaniu uczuć. Zapraszamy!

Okazywanie uczuć to temat przewodni dziewiątej już edycji cyklu wykładów pt.: "Sympatia, Miłość, Małżeństwo" organizowanych przez ASK Soli Deo w dniach 12-15 kwietnia 2010. Centrum Myśli Jana Pawła II objęło inicjatywę patronatem. Zapraszamy na spotkania.

 


Relacje damsko-męskie zaczynają z wiekiem odgrywać bardzo ważną rolę w życiu każdego chrześcijanina. W świecie, w którym usilnie lansuje się kult ciała i wolne związki, małżeństwo jako sakrament traci na znaczeniu. Tym samym, bardzo ważne jest rozbudzanie i formowanie świadomości katolickiej młodzieży. 

 

ASK Soli Deo, organizując projekt „Sympatia, Miłość, Małżeństwo” już po raz dziewiąty, stara się obalić mity krążące na temat charakteru związków damsko-męskich, cielesności i seksualności. Podczas cyklu wykładów odbywających się na SGH i SGGW w dniach 12-15 kwietnia wypowiadać się będą znakomici goście. 17 kwietnia przewidziana jest niespodzianka dla uczestników konferencji –  bal organizowany przez sekcję rozrywkową ASK Soli Deo.

 

Oto planowany harmonogram spotkań:

12 kwietnia 18:00 – „Byle nie jak pies z kotem – dialog małżeński" Joanna i Mariusz Dzieciątko, aula I   budynek 34 SGGW
13 kwietnia 19:00 – „Teologia ciała wg Jana Pawła II” dr Sylwester Laskowski, aula V budynek G SGH
14 kwietnia 18:00 – „Jesteś lekiem na całe zło” ks. Maciej Krulak, aula III budynek 34 SGH
15 kwietnia 19:00 – „Etapami czułości do małżeńskiej miłości” o. Ksawery Knotz, Aula Główna budynek G SGH

 

 

 

 

Opublikowano 02.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.