Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Formed for Love – International Symposium

Last chance to book for 2017 London Formed for Love symposium!

We invite you to book your place at the forthcoming international Theology of the Body symposium being held at St. Patrick’s Church conference centre in Soho, London on 19-22 April 2017. There is a special half-price concessionary rate of just £62 for students who wish to attend the three-day symposium. Please visit www.formedforlove.com for details. Registration closes on 7 April!!

 

Opublikowano 19.04.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.