Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Co jest w Tobie dobrego?

Po Śródmieściu będą rozmieszczone postacie, każda animowana przez dwóch wolon tariuszy. Będziemy zapraszać mieszkańców do podzielenia się i zapisania na kartce „CO JEST W TOBIE DOBREGO?” – chcąc wzbudzić w odbiorcach refleksję dotyczącej własnej wartości, swoich dobrych i mocnych stron.

[nggallery id=134]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.