Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ciemna strona lustra w naszym sklepie

Najnowszą książkę Marcina Wolskiego Ciemna strona lustra można już kupić w naszym sklepie internetowym www.sklep.centrumjp2.pl. Zapraszamy!


 

W naszym sklepie internetowym można nabyć także książeczkę Papieskie abecadło. Książka dla dzieci i rodziców, która zdobyła nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks 2010 w kategorii „książka dla dzieci” podczas ostatnich Targów Wydawców Katolickich.

 

W ofercie sklepu znajdują się również wszystkie inne pozycje wydane przez Centrum Myśli Jana Pawła II, a także wiele innych wartościowych publikacji poświęconych Janowi Pawłowi II.

 

Zapraszamy na zakupy!

Opublikowano 12.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.