Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ciemna strona lustra w naszym sklepie

Najnowszą książkę Marcina Wolskiego Ciemna strona lustra można już kupić w naszym sklepie internetowym www.sklep.centrumjp2.pl. Zapraszamy!


 

W naszym sklepie internetowym można nabyć także książeczkę Papieskie abecadło. Książka dla dzieci i rodziców, która zdobyła nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks 2010 w kategorii „książka dla dzieci” podczas ostatnich Targów Wydawców Katolickich.

 

W ofercie sklepu znajdują się również wszystkie inne pozycje wydane przez Centrum Myśli Jana Pawła II, a także wiele innych wartościowych publikacji poświęconych Janowi Pawłowi II.

 

Zapraszamy na zakupy!

Opublikowano 12.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 5 czerwca odbędzie się zamknięta debata ekspercka poświęcona rozumieniu sprawczości politycznej.
Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.