Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ciemna strona lustra w naszym sklepie

Najnowszą książkę Marcina Wolskiego Ciemna strona lustra można już kupić w naszym sklepie internetowym www.sklep.centrumjp2.pl. Zapraszamy!


 

W naszym sklepie internetowym można nabyć także książeczkę Papieskie abecadło. Książka dla dzieci i rodziców, która zdobyła nagrodę Stowarzyszenia Wydawców Katolickich Feniks 2010 w kategorii „książka dla dzieci” podczas ostatnich Targów Wydawców Katolickich.

 

W ofercie sklepu znajdują się również wszystkie inne pozycje wydane przez Centrum Myśli Jana Pawła II, a także wiele innych wartościowych publikacji poświęconych Janowi Pawłowi II.

 

Zapraszamy na zakupy!

Opublikowano 12.05.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.