Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod dyrekcją Jakuba Siekierzyńskiego zdobył Złoty Dyplom w kategorii „Chóry mieszane” podczas XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie. Jesteśmy dumni i serdcznie gratulujemy!
Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod dyrekcją Jakuba Siekierzyńskiego zdobył Złoty Dyplom w kategorii „Chóry mieszane” podczas XXV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie. Jesteśmy dumni i serdcznie gratulujemy!
Zespół otrzymał także II nagrodę specjalną ufundowaną ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 1500 zł.
To wyróżnienie jest efektem ogromnej, całorocznej pracy, zaangażowania i pasji wszystkich chórzystów oraz naszego dyrygenta. Jesteśmy dumni, że mogliśmy reprezentować Warszawę i Centrum Myśli Jana Pawła II podczas jednego z najważniejszych festiwali chóralnych w Polsce.
Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi i dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom. Wracamy z Barczewa z pięknymi wspomnieniami, nową energią do dalszej pracy i motywacją do kolejnych muzycznych wyzwań!