Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Chór CMJPII zaśpiewał w kościele św. Marcina

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II zaśpiewał 28 lutego o godz. 17.30 w kościele św. Marcina w Warszawie w trakcie Mszy św. z okazji 50-lecia istnienia Towarzystwa „Więź”. Celebrze przewodniczył JE abp. Kazimierz Nycz.


 

Chór Centrum Mysli Jana Pawła II z wielką radością przyjął zaproszenie do wzięcia udziału w obchodach 50-lecia istnienia Towarzystwa „Więź”. Chór zaśpiewał podczas uroczystej Mszy św., której przewodniczył JE abp. Kazimierz Nycz. Śpiew Chóru spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem zarówno ze strony przedstawicieli Towarzystwa „Więź” jak i ze strony zaproszonych gości, w tym nuncjusza apostolskiego abp. Józefa Kowalczyka.

Opublikowano 03.03.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.