Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Chór CMJPII zaśpiewał w kościele św. Marcina

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II zaśpiewał 28 lutego o godz. 17.30 w kościele św. Marcina w Warszawie w trakcie Mszy św. z okazji 50-lecia istnienia Towarzystwa „Więź”. Celebrze przewodniczył JE abp. Kazimierz Nycz.


 

Chór Centrum Mysli Jana Pawła II z wielką radością przyjął zaproszenie do wzięcia udziału w obchodach 50-lecia istnienia Towarzystwa „Więź”. Chór zaśpiewał podczas uroczystej Mszy św., której przewodniczył JE abp. Kazimierz Nycz. Śpiew Chóru spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem zarówno ze strony przedstawicieli Towarzystwa „Więź” jak i ze strony zaproszonych gości, w tym nuncjusza apostolskiego abp. Józefa Kowalczyka.

Opublikowano 03.03.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.