Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II otrzymał kolejną nagrodę

W minioną sobotę, 11 maja 2019 r., Chór Centrum Myśli Jana Pawła II pod kierunkiem Jana Krutula otrzymał I nagrodę na VI Międzynarodowym Konkursie Muzyki Sakralnej „Carmen Fidei” w Goniądzu.

Jury pod przewodnictwem prof. Rasy Gelgotienė (Litwa) oceniło chór najwyższą punktacją ze wszystkich zespołów, przyznając złote pasmo, a także dodatkową nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego za utwór „Deus caritas est” autorstwa Michała Malca.

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II ma w swoim repertuarze zarówno utwory inspirowane nauczaniem Jana Pawła II, jak i liczne kompozycje sakralne, zwłaszcza twórców młodego pokolenia. Zespół stale się rozwija biorąc udział w warsztatach prowadzonych przez wybitnych dyrygentów, dokonuje licznych prawykonań i uczestniczy w festiwalach oraz konkursach.

Fot. Jarosław Olejnik

 

Opublikowano 20.05.2019

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.