Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Chcesz poznać nauczanie Jana Pawła II?

Wciąż można przesyłać zgłoszenia do uczestnictwa w naszych projektach edukacyjnych. Zapraszamy studentów, absolwentów, doktorantów i nauczycieli na seminaria „Logos zaangażowany” oraz na studia podyplomowe „Dziedzictwo myśli Jana Pawła II”.


 

Zarówno „Logos zaangazowany”, jak i „Dziedzictwo myśli…” to wyjątkowe, interdyscyplinarne propozycje dla wszystkich, którzy chcieliby pogłębić znajomość myśli

i nauczania Jana Pawła II.

 

Więcej informacji o seminariach akademickich „Logos zaangazowany” znajdziesz tutaj.

 

Kliknij tu, jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o studiach podyplomowych „Dziedzictwo myśli Jana Pawła II”.

 

 

 

 

Opublikowano 23.10.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.